Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 11:30

      Träning P-05


      13:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) F-06


      16:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Mariebo IK 1 (borta) F-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Föräldramöte P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Egnahems BK svart (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Norrahammars IK Röd (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Norrahammars GIS (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) P-09


      14:00
    • 12:50

      Träning F-10


      14:50
    • 16:00

      Tenhults IF (borta) P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Habo IF (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      IF Haga (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Mullsjö IF (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby FK röd (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Landsbro IF (borta) F-09


      15:30
    • 15:00

      Hovslätts IK (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Tabergs SK gul (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Egnahems BK Svart (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot BSK Damlag P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
  • 4Mån
    v.19
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:15

      Internmatcher F-11


      19:00
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Aneby/Bälaryd (borta) P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Domarutbildning F-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Habo IF blå (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Mullsjö IF (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-10


      14:00
    • 15:00

      Månsarps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      IF Haga P16, borta. Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      IF Haga (P16) (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Hvetlanda GIF/Vetlanda FF 2 (hemma) F-06


      02:00
    • 00:00

      Bottnaryds IF (borta) F-07


      02:00
    • 10:00

      Gränna AIS (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Gislaveds IS (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Habo IF 2 (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Tabergs SK (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Habo IF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Gislaveds IS 1 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      IK Tord Lila (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Husqvarna FF blå (borta) F-08


      16:00
    • 16:00

      IF Hallby FK Blå (hemma) P-10


      17:15
    • 16:00

      Träningsmatch BSK-Tenhults IF F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Seniorlag Dam


      18:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:45

      Träningsmatcher Hallby Borta F-11


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch: Habo IF (P18) - Bankeryds SK (P18) Juniorlag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Habo IF (P18) (borta) Juniorlag Herrar


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Poolspel Hallby P-11


      12:00
    • 11:00

      Barnarps IF (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (hemma) F-10


      14:00
    • 12:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      IK Vista (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      IF Hallby FK vit (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      IK Vista (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Malmbäcks IF (hemma) P-06


      17:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Bottnaryds IF (borta) P-10


      01:00
    • 00:00

      Tranås FF 1 (borta) F-07


      02:00
    • 10:00

      Tabergs SK röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Egnahems BK orange (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Mariebo IK (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Tenhults IF 7-m (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch: Mullsjö IF (P18) - Bankeryds SK (P18) Juniorlag Herrar


      12:30
    • 12:00

      Husqvarna FF vit (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      15:00
    • 16:00

      Egnahems BK (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Egnahems BK (borta) F-05


      19:00
    • 17:00

      IK Vista (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
  • 18Mån
    v.21
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:15

      Träningsmatcher Hallby Hemma F-11


      19:00
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      12:30
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Mariebo IK 1 (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Habo IF (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-10


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch: Månsarp (P18) - Bankeryds SK (P18) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Tranås FF (hemma) F-05


      17:00
    • 15:00

      Habo IF vit (hemma) P-09


      17:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Bottnaryds IF (borta) P-08


      02:00
    • 10:00

      Tenhults IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Tord 1 (borta) P-06


      12:00
    • 13:00

      Hvetlanda GIF 2 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Match Assyriska P-05


      15:00
    • 13:00

      Gränna AIS (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF Blå (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Barnarps IF (borta) F-09


      15:30
    • 15:00

      IK Tord (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Råslätt SK Röd (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Ekhagens IF (hemma) F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Nässjö FF 1 (borta) F-07


      19:00
  • 25Mån
    v.22
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:00

      Norrahammars GIS blå (borta) F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Mariebo IK 2 (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Husqvarna FF (hemma) F-10


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-08


      14:00
    • 12:30

      Träning Bankeryds SK


      14:00
    • 12:30

      Träning F-14 (2014)


      14:00
    • 13:00

      Tranås FF Svart (borta) P-10


      14:15
    • 13:00

      Poolspel mot Habo P-11


      15:00
    • 14:00

      IF Hallby FK 9-m (borta) F-05


      16:00
    • 14:15

      Lagaktivitet Seniorlag Herr


      15:45
    • 14:30

      Träning Bankeryds SK


      16:00
    • 14:30

      Träning P-14 (2014)


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch: Bankeryds SK (P18) - IF Hallby FK (P18) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      IF Hallby FK (P18) (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Egnahems BK (borta) F-07


      19:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Ekhagens IF (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Habo IF (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Waggeryds IK (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Habo IF blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Tabergs SK (borta) F-10


      12:00
    • 12:00

      Ekhagens IF svart (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Tenhults IF vit (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      IF Haga 1 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Poolspel vs Mariebo P-12


      17:00
    • 13:00

      Ekhagens IF (borta) F-08


      15:00
    • 15:00

      Tranås FF (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Tenhults IF vit (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Mariebo IK (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      Ekhagens IF (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Waggeryds IK (hemma) F-05


      21:00