Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      BK-Örnen (hemma) F-09


      19:00
    • 09:00

      ICA Supermarket Cup P-09


      00:00
    • 10:30

      Skorpeds IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      F10 BK Örnen (hemma) F-10


      11:30
    • 12:00

      F10 BK Örnen (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Hägglunds IoFK lag 2 (hemma) P-07


      14:30
  • 2Sön
    • 00:00

      ICA Supermarket Cup P-09


      15:30
    • 10:00

      BK-Dagen F-05


      16:00
    • 11:30

      BK-dagen F-05


      13:30
    • 11:30

      BK-dagen P-06


      13:30
    • 11:30

      BK-dagen F-06


      13:30
    • 11:30

      BK dagen F-04


      13:30
    • 11:30

      BK -dagen P-08


      13:30
    • 11:30

      BK Dagen P-07


      13:30
    • 11:30

      BK-dagen F-10


      13:30
    • 11:30

      Domsjö 2 (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      BK-dagen F-09


      15:00
    • 12:30

      Arnäs 2 (borta) P-10


      13:30
    • 14:00

      Njurunda IK (borta) F-0203


      15:00
    • 14:30

      Domsjö 1 (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Modo FF (borta) F-08


      16:30
    • 16:00

      Husum IF (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Mellansels IF (borta) P-08


      18:00
    • 18:00

      Arnäs IF F-06 (borta) F-06


      20:00
  • 3Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:15
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Domsjö IF F06 Blå (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning F-0203


      20:30
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Arnäs IF 1 (hemma) F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-0203


      20:30
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Matchsamling F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Kb65 (borta) P-08


      20:00
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-0203


      19:15
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      KB 65 (borta) F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 7Fre
    • 17:30

      Domsjö IF (hemma) F-08


      19:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Domsjö IF 2 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Match lag 2 mot arnäs F-10


      11:00
    • 10:00

      Moelven (borta) P-10


      11:00
    • 10:30

      Domsjö IF Blå (hemma) P-08


      11:30
    • 11:30

      Domsjö IF 1 (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F04-05 (borta) F-05


      14:00
    • 12:15

      Kb65 (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Ope IF (borta) F-0203


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      KB 65 (hemma) P-10


      11:00
    • 13:00

      Krokom Dvärsätts IF (borta) F-0203


      15:00
    • 13:00

      Avslutning BK Örnen F-09 F-09


      15:00
    • 13:30

      Domsjö IF P06 Svart (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      SIK F06 grön (borta) F-06


      16:00
    • 16:00

      Moälven (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Match F-10


      17:00
    • 16:30

      Själevads IK (hemma) F-08


      18:00
    • 16:30

      BIK Sportklubb (hemma) F-04


      18:00
    • 17:00

      Arnäs 1 (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      BLTG (borta) P-10


      18:00
    • 17:30

      Själevad 1 (hemma) P-09


      18:30
    • 17:30

      Modo FF P07 (borta) P-07


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:40

      Avslutning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning F-0203


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Arnäs IF (hemma) F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Bik Sportklubb F03 (hemma) F-0203


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:45

      Träning F-0203


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      IFK Nyland (hemma) F-04


      19:30
    • 18:00

      Domsjö IF (borta) F-08


      19:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      11:30
    • 10:30

      Själevads IF (hemma) F-07


      12:00
    • 14:00

      Remsle UIF (borta) F-04


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Moälven (borta) P-09


      11:00
    • 13:30

      Långsele AIF (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Arnäs IF P-07, 1 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:30

      Domsjö IF F06 Svart (hemma) F-06


      16:30
    • 14:30

      Avslutning P-06


      17:00
    • 15:30

      Avslutning P-07


      18:00
    • 16:00

      Anundsjö (borta) P-09


      17:00
    • 17:30

      Domsjö IF Svart (borta) P-08


      18:45
    • 18:45

      Domsjö IF Blå (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Avslutning F-08


      20:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      SIK F06 grön (borta) F-06


      20:00
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning F-04


      18:00
    • 17:45

      Träning F-0203


      19:00
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Kramfors Alliansen (borta) F-04


      21:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Domsjö IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-0203


      19:00
  • 21Fre
    • 17:00

      Fotbollsavslutning P-09


      19:00
    • 17:30

      Moelven FC (hemma) F-04


      19:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Arnäs IF (hemma) F-07


      12:00
    • 13:00

      Avslutning F-05


      21:00
    • 14:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF F06 (hemma) F-06


      16:30
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-04


      11:30
    • 14:30

      Domsjö IF F06 Blå (hemma) F-06


      16:30
    • 15:00

      Anundsjö IF (borta) F-07


      16:30
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F-0203


      18:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F-0203


      18:45
      Bodum 11-manna
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:30

      Husum IF (hemma) F-07


      12:00
    • 13:00

      P08 avslutning P-08


      15:00
  • 30Sön
    • 12:00

      Brunflo FK (hemma) F-0203


      14:00
    • 14:00

      Träning P-06


      16:00
    • 14:00

      Match mot BK P-06 F-06


      16:00