Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås BK 30

Följ

Västerås BK 30

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 13:00

      Prel träningsmatch J F19


      15:00
  • 2Mån
    v.14
    • 14:00

      Linköpings FC (borta) Dam


      16:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatcher i cupform F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:35
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:15
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      test 2 M5 F19


      22:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
  • 7Lör
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 13:00

      Djurgårdens IF DFF (hemma) Dam


      15:00
    • 15:00

      Triangelns IK (borta) Herr


      17:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF u 19 (borta) U19


      17:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Irsta mot VIK P-02/03


      11:00
    • 11:00

      Länslagsträning F-03


      13:00
    • 13:00

      Forsby FF (hemma) F19


      15:00
    • 14:50

      Kista Sports Club (hemma) F-07


      15:50
    • 15:15

      Träningsmatch mot Hällbybrunns IF F-04


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch Sollentuna Borta F19J Elit F19


      18:00
    • 16:05

      Håbo FF (hemma) F-07


      17:00
    • 17:00

      Match hemma mot Avesta F-03


      19:00
    • 17:20

      Gideonsbergs IF (hemma) F-07


      18:20
    • 17:45

      Skiljebo SK (hemma) F-07


      18:45
  • 9Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 19:00

      Träning F 16


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Teamaktivitet, VIK-Huddinge F-03


      20:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:35
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träningsläger 2018 F 16


      00:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 19:30

      Kvarnsvedens IK (borta) F19


      20:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger 2018 F 16

    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot Gif F-04


      13:30
    • 12:30

      Länslagsmatch borta mot Sörmland F-03


      16:30
    • 14:00

      Bollflickor F-04


      17:00
    • 17:00

      SSK (borta) P-04


      19:00
    • 17:30

      FC Djursholm (hemma) F19


      19:30
  • 15Sön
    • 00:00

      Träningsläger 2018 F 16


      15:00
    • 08:30

      Träningsmatcher VIK P-06


      09:30
    • 09:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F-07


      09:40
    • 09:50

      Tillberga IK Fotboll (borta) F-07


      10:30
    • 10:40

      Skultuna IS (borta) F-07


      11:10
    • 11:00

      Fagersta Södra IK u 19 (borta) U19


      13:00
    • 11:30

      Västanfors IF FK (hemma) F-07


      12:10
    • 12:00

      Match borta mot Enköping F-03


      14:00
    • 12:00

      Träninsmatch P-08


      13:00
    • 12:00

      Barkarö SK F06 (borta) F-06


      13:00
    • 12:40

      Forsby FF (borta) F-07


      13:10
    • 13:00

      Norrby SK (hemma) Herr


      15:00
    • 13:15

      Träninsmatch P-08


      14:30
    • 13:30

      Västerås IK (borta) F-07


      14:10
    • 17:30

      Träningsmatch mot Ekeby F-04


      19:00
    • 19:00

      SSK (hemma) P-04


      20:30
    • 19:30

      Match med 01 mot Skiljebo P-02/03


      21:00
    • 19:30

      Skiljebo SK P01/02 (borta) U17


      20:30
  • 16Mån
    v.16
    • 00:00

      Kioskvecka. P-08


      00:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 19:00

      Träning F 16


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
      Plåthallen - Rocklunda
      Samlingsinformation: Vid Plåthallen!!!!
      Samlingstid: 17:40
      Anteckning: Ombytt och klara
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:35
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 20Fre
    • 15:00

      GIFF-cupen F-04


      00:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 18:45

      Syrianska (borta) P-04


      20:30
    • 19:30

      Västerås BK 30 u17 (hemma) U19


      20:30
    • 19:30

      Västerås BK 30 U19 (hemma) U17


      20:30
  • 21Lör
    • Heldag

      GIFF-cupen F-04

    • 08:00

      Skiljebo SK (hemma) F-07


      08:30
    • 08:30

      Träningsmatch SSK P-06


      09:30
    • 09:00

      Kvicksundscupen F-07


      19:00
    • 09:20

      Skiljebo SK (hemma) F-07


      10:00
    • 10:00

      Danmarks IF (hemma) F 16


      12:00
    • 10:30

      Träningsläger F-03


      00:00
    • 10:40

      Skiljebo SK (hemma) F-07


      11:40
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 12:00

      Match hemma mot Hällbybrunn F-03


      14:00
    • 15:00

      Irsta IF (hemma) Herr


      17:00
    • 18:00

      FC Västerås (borta) U19


      19:00
  • 22Sön
    • 00:00

      GIFF-cupen F-04


      19:00
    • 00:00

      Träningsläger F-03


      14:00
    • 10:00

      Träning F-03


      12:00
    • 14:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F19


      16:00
    • 15:00

      ROCKA LOSS!! F-07


      18:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träningsmatch VIK P-06


      18:30
    • 18:00

      Hammarby IF FF (borta) F19


      20:00
    • 19:30

      Barkarö SK (hemma) P-04


      21:00
  • 23Mån
    v.17
    • 19:00

      Träning F 16


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 18:00

      Irsta IF (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:35
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:15
    • 17:30

      Romfartuna GIF P08 (hemma) F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F 16


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 27Fre
    • 15:00

      Träningsläger F-04


      00:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Träningsläger F-04

    • 00:00

      ”Studio”, preliminär F-03


      23:00
    • 08:30

      Träningsmatch GIF P-06


      09:30
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 13:00

      Täby FK (hemma) F19


      15:00
    • 14:30

      Eskilstuna City FK (borta) U17


      16:30
    • 15:00

      Kolsva IF (borta) Herr


      17:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK Junior (hemma) U19


      19:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-04


      15:00
    • 14:00

      Ljusdals IF (borta) F19


      16:00
    • 15:00

      Falu BS FK (borta) F 16


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Hagby IK (hemma) F-07


      17:30
    • 17:00

      Träninsmatch P-08


      18:00
    • 17:30

      IFK Askersund F03-04 (hemma) F-03


      19:30
  • 30Mån
    v.18
    • Heldag

      Anordna Valborg P-08

    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00