Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås BK 30

Följ

Västerås BK 30

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås BK 30
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 15:00

      Träning F-03


      17:00
    • 15:00

      Träning F15


      17:00
    • 17:45

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 10:30

      Vaksala SK U17 (hemma) U17


      12:30
    • 11:30

      Träning F-07


      13:00
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Köping FF (borta) Herr


      14:00
    • 15:15

      Träningsmatch mot Fanna F15


      17:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 5Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-03


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Ledarmöte. P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
  • 10Lör
    • 08:30

      Tränarutbildning C P-02/03


      18:00
    • 09:00

      Träning P-02/03


      10:00
    • 10:25

      Barkarö SK BLÅ (hemma) F-07


      11:25
    • 10:50

      Barkarö SK RÖD (hemma) F-07


      11:50
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 12:05

      New Mill Indians SK (hemma) F-07


      13:00
    • 14:00

      Träning P-09


      16:00
    • 14:30

      Åland United (hemma) Dam


      16:30
    • 15:00

      Sandvikens IF U17 (borta) U17


      17:00
    • 15:00

      Match med 01 mot Sandviken P-02/03


      17:30
  • 11Sön
    • 09:30

      Eskilstuna United DFF (borta) F19


      10:30
    • 10:00

      Match med BK U16 U17


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Oden P-02/03


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Torshälla F15


      13:00
    • 11:30

      Tillberga IK Fotboll (hemma) F-07


      13:00
    • 11:30

      Träning U19


      13:00
    • 11:30

      Träning Herr


      13:00
    • 13:00

      Hallstahammars SK FK (borta) Herr


      17:00
    • 13:30

      Träningsmatch J Elit mot Sollentuna F19 F19


      15:30
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 12Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte. F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Rynninge IK (hemma) Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 16Fre
    • 18:00

      Match mot SSK P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK P01/02 (hemma) U17


      20:00
    • 18:40

      Irsta/Tortuna IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:40

      IFK Västerås FK (hemma) F-07


      19:00
    • 18:45

      Big Mac cup P-04


      00:00
    • 19:00

      Big Mac Cup F15


      00:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Big Mac cup P-04

    • Heldag

      Big Mac Cup F15

    • 08:20

      Gideonsbergs IF 1 (borta) F-06


      09:00
    • 09:00

      Reklamutdelning F15


      11:30
    • 09:00

      Träning P-02/03


      10:00
    • 10:00

      "Cup" P-08


      17:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F19


      12:00
    • 11:00

      IFK Österåker FK (borta) F-06


      11:40
    • 11:00

      Länslagsmatch hemma mot Örebro F-03


      15:00
    • 12:40

      Frövi IK (borta) F-07


      13:00
    • 12:40

      Enebybergs IF 1 (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      KIF Örebro DFF (hemma) Dam


      15:00
    • 15:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) F-07


      15:20
    • 20:20

      Enebybergs IF 3 (hemma) F-07


      20:40
    • 20:40

      Barkarö SK 2 (hemma) F-06


      21:20
  • 18Sön
    • 00:00

      Big Mac cup P-04


      18:00
    • 00:00

      Big Mac Cup F15


      21:00
    • 10:15

      Västerås IK U19 (hemma) U19


      12:15
    • 10:20

      Västerås IK (borta) F-07


      10:40
    • 11:20

      Gamla Upsala SK (hemma) F-06


      12:20
    • 12:00

      Inomhuscup 18/3 BK30 A P-09


      16:30
    • 12:00

      Inomhuscup 18/3 BK30 B P-09


      16:30
    • 13:00

      Sala FF (hemma) Herr


      15:00
    • 16:00

      Träningsmatch J mot Djurgården F19


      18:00
    • 16:00

      Vaksala SK U17 (borta) U17


      18:00
    • 16:00

      Match med 01 mot Uppsala P-02/03


      17:30
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Barkarö SK (borta) F-07


      17:20
  • 19Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning F15


      18:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Match med 01 P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK U16 (hemma) U17


      20:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Tränarutbildning C P-02/03


      18:00
    • 09:00

      Träning P-02/03


      10:00
    • 09:45

      Rynninge IK (borta) F-07


      10:30
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 11:15

      Adolfsbergs IK (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      IFK Norrköping DFK (hemma) Dam


      14:00
    • 12:30

      Köpings FF u 19 (borta) U19


      14:30
    • 15:00

      Barkarö SK (hemma) F-07


      15:30
  • 25Sön
    • 12:45

      Romfartuna GIF (hemma) Herr


      13:45
    • 13:00

      FC Djursholm (hemma) F19


      15:00
    • 14:00

      Fagersta Södra IK (borta) Herr


      15:00
    • 15:00

      F19J Träningsmatch Upsala IF F19


      17:00
    • 15:00

      Föräldramöte P04 BK30 P-04


      16:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      19:30
    • 18:00

      Västerås BK 30 (hemma) U17


      19:45
    • 18:30

      Träningsmatch borta mot Skinnskatteberg F-03


      20:00
  • 26Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F15


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Länslagsmatch hemma mot BK30 F16 F-03


      19:45
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02/03


      19:35
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning P-02/03


      21:00
  • 30Fre
  • 31Lör