Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås BK 30

Följ

Västerås BK 30

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Surahammars FK P05 (hemma) P-04


      19:30
  • 2Lör
    • 09:00

      IK Oden P05-06 Vit (hemma) P-06


      11:00
    • 09:00

      Frasses minicup - RÖD P-08


      14:00
    • 09:00

      Gideonsbergs IF BLÅ (hemma) F-09


      09:20
    • 09:00

      Inventering LÖRDAG P-08


      14:00
    • 10:00

      Poolspel 2/9 2017 BK30 Svart P-09


      14:00
    • 10:00

      Irsta IF P06 Vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:20

      Frasses minicup - VIT P-08


      14:15
    • 10:20

      Irsta IF SVART (hemma) F-09


      10:40
    • 11:00

      Poolspel 2/9 2017 BK30 Vit P-09


      14:00
    • 11:00

      Frasses minicup P-10


      14:15
    • 12:00

      Forsby FF F05Svart (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U14 2 (hemma) P-02/03


      14:00
    • 12:20

      Irsta IF GRÖN (hemma) F-09


      12:40
    • 13:00

      Träning F19


      14:30
    • 13:40

      Gideonsbergs IF VIT (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Bollpojkar P-06


      17:00
    • 15:00

      Norrby SK F 03/05 (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      Kolsva IF (hemma) Herr


      17:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) U17


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Inventering SÖNDAG P-08


      14:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P08 Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK F06 Blå (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:20

      Gideonsbergs IF F00 Blå (hemma) F 16


      13:20
    • 11:30

      Gideonsbergs IF (blå) (borta) F-07


      12:30
    • 12:00

      IK Oden (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Sala FF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      IFK Askersund (borta) U17


      15:00
    • 15:00

      Sundsvalls DFF (hemma) F19


      17:00
    • 15:30

      Skiljebo SK F04 Svart (borta) F-04


      17:30
    • 17:00

      Pålsboda/Sköllersta IF (F01-03) (hemma) F-03


      19:00
    • 17:30

      Köping FF P05 Röd (borta) P-05


      19:30
  • 4Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Extra träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 19:00

      Västerås BK 30 2 (borta) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02/03


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Dingtuna GIF U 01/02 (borta) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Arboga Södra IF F 01-02 (borta) F 16


      21:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Kungsör BK (borta) Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02/03


      19:45
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Västerås IK P08:3 Svart (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Skiljebo SK P02 Gul (hemma) U17


      21:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Miniläger med övernattning F-06


      00:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 9Lör
    • 00:00

      Miniläger med övernattning F-06


      12:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK (hemma) F-09


      10:30
    • 10:00

      Poolspel Skinnskatteberg P-10


      13:00
    • 10:45

      Västanfors IF FK (hemma) F-09


      11:20
    • 11:00

      Västerås BK 30 2 (borta) U19


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK F03-04 Svart (borta) F-03


      13:00
    • 12:45

      Arboga Södra IF (hemma) F-09


      13:10
    • 14:00

      Köping FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      VSK P04/05 Grön (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      Bollpojkar P-06


      17:00
    • 15:00

      Munktorps BK (hemma) Herr


      17:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Sala FF F04-05 (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Köping FF Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      Tillberga IK Fotboll PF 08-09 (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Syrianska IF Kerburan P05: Svart (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      ASSI IF (borta) Dam


      16:00
    • 15:00

      Carlstad United BK (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Västerfärnebo AIK P05-06 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Köping FF svart (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Barkarö SK F06 Blå (hemma) F-06


      18:00
    • 17:00

      Irsta IF P03 (borta) P-02/03


      19:00
    • 17:00

      Piteå IF (borta) F19


      18:00
    • 17:30

      Irsta IF F06 Grön (hemma) F-06


      19:30
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Extra träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 19:30

      Västerås BK 30 U19 (borta) U19


      21:30
    • 19:30

      Träning P-02/03


      21:00
  • 12Tis
    • 16:15

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
    • 19:30

      Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb U16 (borta) U17


      21:30
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:15

      Skinnskattebergs SK F03/04 (borta) F-04


      20:15
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK (borta) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Skiljebo SK F14 gul (borta) F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Barkarö SK Röd (hemma) P-04


      19:30
  • 16Lör
    • 08:00

      Försäljning av bröd vid Ica Ettan F-03


      16:00
    • 09:00

      Kungsör BK P05/06 (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      Forsby FF F06 svart (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 16/9 2017 BK30 Svart P-09


      14:00
    • 10:00

      Västerås SK Ungd.fotbollsklubb (borta) F-09


      10:30
    • 10:20

      Poolspel i Irsta P-10


      13:00
    • 10:30

      Köping FF P 06 Sv (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Poolspel 16/9 2017 BK30 Vit P-09


      15:00
    • 11:20

      Forsby FF F 01-01 (hemma) F 16


      13:20
    • 11:30

      Skiljebo SK (borta) F-09


      12:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF (hemma) F-09


      13:30
    • 13:00

      Västerås BK 30 U19 (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb P02 Skälby (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Skinnskattebergs SK (borta) Herr


      17:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P08 (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Sala FF P08 Röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK P05 Röd (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      IK Oden P.07 Vit (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      IK Oden P02-04 Vit (hemma) P-02/03


      15:00
    • 13:00

      Örebro SK FK (hemma) U17


      15:00
    • 15:00

      Rynninge IK F03 (hemma) F-03


      17:00
    • 15:30

      Skiljebo SK F04 Gul (borta) F-04


      17:30
    • 16:00

      Barkarö SK F06 Röd (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF (vit) (hemma) F-07


      17:00
    • 17:00

      Kolsva IF P0708 (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Gemensam mat efter match F-03


      18:00
    • 17:30

      Skiljebo SK (röd) (hemma) F-07


      18:30
  • 18Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Extra träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 2 (borta) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02/03


      21:00
  • 19Tis
    • 16:15

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF F00 Vit (hemma) F 16


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) U17


      21:30
  • 20Ons
    • 16:15

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      BOLLTJEJER, LÄNSCUPFINALEN BK30 -Gideonsbergs IF F-07


      20:00
    • 17:30

      Ekeby/Dingtuna flickor 02-03 (hemma) F-04


      19:30
    • 18:00

      Köping FF 03 Svart (borta) P-02/03


      20:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Sala FF (borta) U19


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P-07


      20:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Action Run - lagarbete U17


      16:00
    • 11:00

      Eskilstuna United DFF F04 (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      IF Eker Örebro (borta) F 16


      14:00
    • 14:00

      Bollflickor F-04


      17:00
    • 14:00

      Bolltjejer A-laget F-07


      17:00
    • 15:00

      Holmalunds IF (hemma) Dam


      16:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Ransta IK P/F08 Ransta IK P08 (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P08 Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Irsta IF F 01/02 (borta) F 16


      13:30
    • 12:00

      Norrby SK (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      Irsta IF P08 Grön (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Adolfsbergs IK 3 (04-05) (borta) F-03


      15:00
    • 14:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) F19


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (gul) (borta) F-07


      15:00
    • 14:15

      Gideonsbergs IF P06 Vit (borta) P-06


      16:15
    • 15:00

      Sala FF P05 1 (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      BK30 P01-Oden P00-01 P-02/03


      18:00
    • 16:00

      IK Oden P01-03 Blå (hemma) U17


      18:00
    • 16:00

      Tortuna SK (borta) F-07


      17:00
    • 16:30

      Syrianska IF Kerburan P07: 2 (hemma) P-07


      18:30
  • 25Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Extra träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Bollpojkar P-06


      21:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 19:00

      Skultuna IS (hemma) Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning P-02/03


      21:00
  • 26Tis
    • 16:15

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK F05 Gul (borta) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F19


      21:00
  • 27Ons
    • 16:45

      Titta på dammatchen 27 september F-04


      21:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      19:45
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F 16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02/03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      VSK P04 City (hemma) P-04


      19:30
  • 30Lör
    • 09:00

      IK Sturehov (hemma) F-07


      09:45
    • 09:45

      Skiljebo SK GUL (hemma) F-07


      10:30
    • 11:00

      Vsk P02 City-BK 30 U15/16 P-02/03


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK Ungdomsfotbollsklubb P02 City (borta) U17


      13:00
    • 11:15

      Gideonsbergs IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:30

      Forsby FF 03-04 (hemma) F-04


      13:30
    • 12:45

      IFK Västerås FK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:30

      Skiljebo SK SVART (hemma) F-07


      14:15
    • 14:15

      KIF Örebro DFF (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      GRILLNING F-07


      17:00
    • 15:00

      Tortuna SK (borta) Herr


      17:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF (borta) Dam


      16:00