Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Askims IK

Följ

Askims IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 13:00

      Utsiktens BK (U19) (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Insamling av pengar - Sponsoraktivitet F-05


      18:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatcher Hovås F-07


      16:00
    • 13:45

      Träning F-11/P-11


      14:45
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-02/03


      18:00
    • 17:45

      Träning Damer Seniorer


      19:30
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 20:30

      Träning F-02/03


      22:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Luciacupen futsal P-07


      00:00
    • 17:50

      Luciacupen F-07


      23:30
      Aktiveteten, Mölndal
      Samlingsinformation: Samling Aktiviteten Mölndal
      Samlingstid: 17:50
      Anteckning: Luciacupen, Fässbergs IF. 4 mot 4 inomhus. Vi deltar med två lag, båda spelar under fredagskvällen.
      Spelschema http://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=12930&iClassID=9614
    • 18:00

      Bergums IF 2 (hemma) P-05


      19:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:00

      Säsongsavslutning F-07


      15:30
    • 12:00

      Klubbhuset bokat damlaget avslutning Klubbstuga


      23:59
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:10

      Föräldramöte P-09


      13:10
    • 14:30

      Träningsmatch F-08


      16:00
    • 15:00

      Träning F-11/P-11


      16:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Luciacupen P09 P-09


      16:00
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-02/03


      18:00
    • 19:15

      Träning Damer Seniorer


      21:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Julavslutning F-05 Klubbstuga


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Årsgenomgång F-05 F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-02/03


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      09:45
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Kullavik F-07


      13:00
    • 12:00

      Kompisträning F-04


      15:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-02/03


      18:00
    • 19:15

      Träning Damer Seniorer


      21:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 20:00

      Träning F-02/03


      21:30
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 16:00

      Lindome GIF P04 (borta) P-05


      18:00
  • 23Sön
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
  • 31Mån
    v.1
    • 00:00

      Sävedalens IF röd (borta) P-05


      02:00
    • 00:00

      Stenkullen GoIK Röd (hemma) P-05


      02:00