Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Almtuna IS Team 04

Följ

Team 04

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Almtuna IS
Ishockey
Team 04

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 20:45

      Träning


      21:45
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning


      18:35
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 12:45

      Träning


      13:45
  • 5Mån
    v.10
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 6Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 7Ons
    • 18:45

      Föreningsmatch


      21:00
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning


      18:30
  • 9Fre
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:40

      DM-gruppspel


      16:00
      Bahco Hallen Enköping
      Samlingsinformation: I omklädningsrummet i Enköping
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Spelschema:
      10:40 mot VIK-hockey.
      14:00 mot Norrtälje

      Truppen:
      David
      Hilmer
      Felix
      Ludde
      Markus
      Max
      Noa
      Oliva
      Olle
      Oskar
      Sixten
      Kim
      Ludde A
      Markas
      Valther

      Målvakter: Elias och Isak

      Headcoach: Tommy
      Assisterande coach: Sammy Nyberg
  • 12Mån
    v.11
    • 17:45

      Entrevärd


      19:00
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning


      19:15
  • 14Ons
    • 17:45

      Entrévärd


      19:00
    • 18:00

      Träning


      19:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning


      18:30
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 16Fre
    • 17:45

      Entrévärd


      19:00
    • 19:00

      Mälarh/Bre Hockey (hemma)


      21:00
  • 17Lör
    • 07:00

      DM-final


      19:00
  • 18Sön
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 19Mån
    v.12
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 20Tis
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 21Ons
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 22Tor
    • 20:45

      Träning


      21:45
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 12:45

      Träningscup i Gävle


      16:00
  • 25Sön
    • 10:45

      Träning


      12:45
  • 26Mån
    v.13
    • 18:00

      Träning


      19:00
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 27Tis
    • 20:30

      Träning


      21:45
  • 28Ons
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 29Tor
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör