Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Almtuna IS Team 04

Följ

Team 04

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 18:15

      Träning


      19:00
  • 2Fre
    • 19:10

      Norrtälje IK (borta)


      21:10
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:15

      Träning


      12:15
    • 12:40

      Träning


      14:00
    • 17:00

      Powerbreak


      20:00
    • 17:30

      VIP A-lagsmatch


      20:00
  • 5Mån
    v.45
    • 19:00

      Träning


      20:20
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:45

      Träning


      17:45
    • 18:00

      Träning


      18:45
    • 18:30

      Hässelby Kälvesta HC 1 (borta)


      20:30
  • 8Tor
    • 18:15

      Träning


      19:00
  • 9Fre
    • 19:30

      Norrtälje IK (hemma)


      21:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 12:45

      AIK IF (hemma)


      14:45
    • 19:45

      Match


      21:45
  • 12Mån
    v.46
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 13Tis
    • 19:15

      Ekerö IK/Skå IK (hemma)


      21:15
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning


      17:45
    • 18:10

      Träning


      19:45
  • 15Tor
    • 18:15

      Träning


      19:00
    • 19:20

      Träning


      20:20
  • 16Fre
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 19:00

      Gränby


      21:00
  • 17Lör
    • 18:40

      IF Vallentuna BK 1 (borta)


      20:40
  • 18Sön
    • 17:30

      VIP A-lagsmatch


      20:30
  • 19Mån
    v.47
    • 19:15

      Almtuna (hemma)


      21:30
    • 19:15

      Match!


      21:00
  • 20Tis
    • 18:45

      Träning


      19:45
    • 20:30

      Träning


      21:45
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning


      18:45
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 22Tor
    • 18:15

      Träning


      19:00
    • 19:20

      Träning


      20:40
  • 23Fre
    • 20:15

      Träning


      21:45
  • 24Lör
    • 15:00

      Tierps HK (borta)


      17:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Match 03


      00:00
    • 17:30

      VIP A-lagsmatch


      20:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 19:00

      VIP A-lagsmatch


      22:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 19:00

      VIP A-lagsmatch


      22:00
    • 19:00

      Wings HC Arlanda U16 (hemma)


      21:00