Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Almtuna IS Team 02

Följ

Team 02

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 10:00

      Fystester UP


      13:00
    • 14:30

      Träning


      15:30
    • 16:00

      UP


      17:00
    • 18:45

      Power break


      21:30
  • 4Tor
    • 11:30

      UP-tester


      13:30
    • 14:15

      Träning


      15:15
    • 16:00

      UP


      17:00
  • 5Fre
    • 08:00

      Träning


      09:45
      A-hallen
      Anteckning: delad med -03
    • 10:15

      Fys


      11:15
    • 19:00

      Wings HC Arlanda (hemma)


      21:00
  • 6Lör
    • 10:30

      Cooper


      11:15
    • 11:30

      Cooper


      12:15
    • 12:45

      Träning


      13:35
  • 7Sön
    • 16:00

      Södertälje SK (hemma)


      18:00
  • 8Mån
    v.2
    • 18:00

      Ute fys och tester.


      18:45
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 9Tis
    • 20:00

      SDE HF (borta)


      22:00
  • 10Ons
    • 18:45

      Power break


      21:30
  • 11Tor
    • 19:00

      Tester


      20:00
    • 19:00

      Utefys


      20:00
    • 20:30

      Träning


      21:45
  • 12Fre
    • 18:30

      Utefys


      19:15
    • 19:45

      Träning


      20:30
  • 13Lör
    • 14:30

      Nacka HK (hemma)


      16:30
    • 17:45

      SK Iron/Tierp HK (borta)


      19:45
  • 14Sön
    • 11:00

      Tester


      11:30
    • 11:30

      UP


      12:30
    • 13:15

      Träning


      14:05
  • 15Mån
    v.3
    • 19:00

      UP


      20:00
    • 20:30

      Träning


      21:45
  • 16Tis
    • 17:30

      UP


      18:30
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 17Ons
    • 18:40

      Power break


      21:30
  • 18Tor
    • 18:00

      Utefys


      19:00
    • 19:30

      Träning


      20:30
  • 19Fre
    • 18:45

      Power break


      21:30
    • 20:00

      IFK Täby HC (borta)


      22:00
  • 20Lör
    • 14:00

      IFK Mariehamn (hemma)


      16:00
    • 17:30

      AIK (borta)


      19:30
  • 21Sön
    • 16:30

      UP


      17:30
    • 18:00

      Träning


      19:15
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 19:15

      Djurgårdens IF (hemma)


      21:15
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning


      17:45
    • 18:15

      Utefys


      19:00
  • 25Tor
    • 18:45

      Power break


      21:30
  • 26Fre
    • 19:00

      Gimo IF HC (hemma)


      21:00
  • 27Lör
    • 14:00

      UP


      15:00
    • 15:30

      Träning


      16:30
  • 28Sön
    • 13:15

      Wings HC Arlanda (borta)


      15:15
  • 29Mån
    v.5
    • 18:00

      Träning


      18:45
    • 19:00

      UP


      20:00
  • 30Tis
    • 18:00

      Power break


      21:00
    • 18:00

      Träning


      19:15
    • 18:15

      Träning


      21:00
    • 19:30

      UP


      20:30
  • 31Ons