Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Ösmo (borta) Trim-Dam


      20:15
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Lagaktivitet F16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 4Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 5Lör
    • 08:00

      Matcher (Omgång 1 HT19) P-09


      12:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      ÅKERSBERGA HK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:10

      Kungsängens SK (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-07


      15:00
    • 13:00

      Tyresö (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Spånga (hemma) F-06


      14:00
    • 14:00

      Vallentuna HK (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      15:00
    • 15:15

      Eskilstuna Guif (hemma) P-07


      17:15
    • 16:00

      HK Torslanda Elit (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Uppsala HK (borta) F16


      17:00
    • 16:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-05


      17:00
    • 16:45

      Sollentuna (borta) P-03


      18:00
    • 19:00

      Strands IF (hemma) F16


      20:00
  • 6Sön
    • 11:00

      IFK Strängnäs (borta) F16


      12:00
    • 14:00

      Lidingö SK (borta) F16


      15:00
    • 15:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Inspring damerna F-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Titta på match F-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
    • 21:10

      Vallentuna (hemma) Trim-Dam


      22:10
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:15

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 11Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 12Lör
    • 08:15

      Match + sekretariat P-08


      13:15
    • 09:00

      Matcher i serien F-10


      12:00
    • 09:50

      IK Bolton (hemma) F-07


      11:50
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Föräldramöte P-11


      11:00
    • 10:00

      Föräldramöte F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Titta på match F-06


      15:00
    • 13:10

      Täby HBK (hemma) F-07


      15:10
    • 13:10

      Skånela IF (borta) F-05


      14:10
    • 14:00

      Djurgårdshof 2 (hemma) F-06


      15:00
    • 15:00

      Spånga HK (hemma) F16


      16:00
    • 16:15

      Kungsängen 3 (hemma) P-03


      19:00
    • 16:45

      USM lördag P-05


      19:00
    • 17:30

      Gustavsbergs IF HK 2 (hemma) F16


      18:30
  • 13Sön
    • 08:45

      USM Söndag P-05


      14:30
    • 10:00

      Regiontolvan P-07


      16:00
    • 10:00

      VästeråsIrsta HF P 07 (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Uppsala HK (borta) P-07


      15:00
    • 13:30

      Kärra HF (hemma) Herr


      15:30
    • 13:45

      Bodens BK HF (hemma) Dam


      15:45
    • 14:00

      Titta på match F-06


      15:00
    • 14:00

      Djurgårdshof (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Avesta Brovallen HF (hemma) P-07


      16:00
    • 16:15

      Skå IK (borta) F-05


      17:15
  • 14Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
    • 21:40

      Spånga (borta) Trim-Dam


      22:40
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
    • 19:55

      IK Bolton (borta) F16


      20:55
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:15

      Träning F16


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 18Fre
    • 15:00

      USM steg 1 F-05


      21:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Täby HBK (borta) F16


      19:45
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 19Lör
    • 08:55

      Match P-08


      12:20
    • 09:00

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-09


      12:30
    • 09:00

      USM F-06


      00:00
    • 09:00

      Spånga HK (hemma) F-08


      10:00
    • 09:40

      Matcher Lördag 19/10 P-07


      19:00
    • 09:40

      IK Bolton (hemma) F-09


      11:40
    • 09:40

      IK Bolton (hemma) P-07


      13:40
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Kungsängens SK 2 (borta) F-09


      13:00
    • 11:40

      IK Bolton 2 (hemma) F-09


      13:40
    • 11:40

      HK Cliff Blå (hemma) F-08


      12:40
    • 12:00

      IK Bolton 2 (borta) F-07


      14:00
    • 12:15

      Sannadals SK (hemma) P-06


      19:00
    • 12:20

      Huddinge HK (hemma) P-07


      14:20
    • 13:10

      SOLLENTUNA HK 2 (hemma) P-06


      19:30
    • 13:40

      Kungsängens SK 2 (borta) F-07


      15:40
    • 14:00

      Tyresö Handboll (borta) Herr


      16:00
    • 14:10

      Sollentuna HK 2 (hemma) P-07


      19:10
    • 18:10

      Sannadals SK 2 (hemma) P-07


      20:10
  • 20Sön
    • 00:00

      USM F-06


      19:00
    • 10:10

      Huddinge HK (borta) P-05


      12:10
    • 11:10

      Matcher P-10


      13:30
    • 11:10

      Vallentuna HK (borta) P-10


      13:10
    • 11:10

      Bollstanäs SK (borta) P-10


      13:10
    • 11:40

      Skå IK (hemma) P-10


      13:40
    • 11:40

      Kungsängens SK 2 (hemma) P-10


      13:40
    • 12:10

      Bollstanäs SK (borta) P-10


      14:10
    • 12:10

      Kungsängens SK (hemma) P-10


      14:10
    • 14:40

      IFK Tumba (borta) P-03


      16:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 21Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Lagfotografering P-10


      18:05
    • 17:00

      Fotografering F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Lagfoto F-09


      18:15
    • 17:45

      Lagfoto P-09


      18:45
    • 17:45

      Lagfoto F-07


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Lagfotografering P-08


      19:00
    • 18:30

      Lag foto F-06


      19:20
    • 18:45

      Lagfotografering F-08


      19:45
    • 18:45

      Fotografering P-05


      20:00
    • 19:00

      Kungsängens SK (hemma) Dam


      21:00
    • 19:15

      Lagfotografering P-07


      20:15
    • 19:30

      Lagfoto P-06


      20:30
    • 19:45

      Lagfotografering F-05


      20:15
    • 20:30

      Fotografering F16


      21:30
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
      Tallbacka
      Anteckning: 18:30-19:00 Fys ute och inne
      19:00-20:00 I hall
  • 23Ons
    • Heldag

      Grattis julia !! F-07

    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 25Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 20:15

      Huddinge HK (borta) F16


      21:15
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Kungsängens SK 2 (hemma) F16


      13:00
    • 12:00

      Kungsängen (borta) F-06


      13:00
  • 27Sön
    • 16:00

      Strands IF Hudiksvall (borta) Dam


      18:00
    • 16:15

      Amo HK (borta) Herr


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 28Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:20

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 29Tis
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 31Tor
    • 18:00

      Packa goodie-bags F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00