Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Cup i Lindås Herr A


      16:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
    • 20:30

      Träning JAS


      22:00
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 19:30

      Träningsmatch F-05


      21:00
    • 20:30

      Träning Herr A


      22:00
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 13:45

      Träning Herr A


      15:15
    • 14:00

      "Kick off" inför seriestart F-07


      19:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:15
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning Herr A


      19:00
    • 13:45

      Träning Dam A


      16:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-06


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:20

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
      Sundahallen - Stenungsund
    • 18:00

      Materialkväll P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 17:30

      Lagkväll med övernattning F-10


      00:00
  • 14Lör
    • 00:00

      Lagkväll med övernattning F-10


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 12:00

      Träning Dam A


      20:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träningsmatch F-05


      11:00
    • 16:30

      Träningsmatch Lindås P-07


      18:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Städa Sverige P-07


      14:00
    • 10:00

      Städa Sverige F-05


      14:00
    • 16:00

      Zenith tr match Herr A


      18:00
    • 16:00

      Träning Dam A


      18:15
  • 22Sön
    • 12:00

      Träningsmatch Herrestad JAS


      14:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 27Fre
    • Heldag

      Bästkustcupen P-07

    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning JAS


      17:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Bästkustcupen P-07

    • Heldag

      Vänerns Pärla 2019 F-05

    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 17:00

      Skövde IBF (borta) Herr A


      19:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Bästkustcupen P-07

    • Heldag

      Cup Vänerns Pärla F-07

    • 18:30

      IBF Backadalen D1 (hemma) Dam A


      20:30
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00