Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Varbergsspelen P-09

    • Heldag

      Warbergsspelen P-07

    • 06:00

      Warbergsspelen P-08


      00:00
    • 07:00

      Mostståndare (hemma) P-10


      17:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Varbergsspelen P-09

    • Heldag

      Warbergsspelen P-07

    • 00:00

      Warbergsspelen P-08


      19:00
    • 11:30

      Serie match P-05


      14:00
    • 15:00

      Träning Herr A


      17:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Alagsmatch P-06


      21:00
    • 19:00

      Kval final till allsvenskan P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 12Fre
    • Heldag

      Warbergsspelen - Slutlig anmälan Herr Junior

    • Heldag

      Warbergspelen F-05

    • 08:00

      Warbergsspelen P-06


      00:00
    • 15:00

      Varbergs cupen P-05


      19:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 18:00

      Avslutning med Pizza P-10


      19:15
    • 18:00

      Warbergsspelen F-07


      00:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Warbergsspelen - Slutlig anmälan Herr Junior

    • Heldag

      Warbergspelen F-05

    • Heldag

      Warbergsspelen P-06

    • Heldag

      Warbergsspelen F-07

    • 08:00

      Warberg 2019 P-06


      19:00
    • 08:00

      Warberg cup P-05


      19:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 16:00

      Kvalmatch 3 mot Lidköping Herr A


      18:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Warbergsspelen - Slutlig anmälan Herr Junior

    • Heldag

      Warbergspelen F-05

    • 00:00

      Warbergsspelen P-06


      19:00
    • 00:00

      Warbergsspelen F-07


      16:00
    • 08:00

      Warberg cup P-05


      19:00
    • 08:00

      Warberg 2019 P-06


      19:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
      Kristinedal skola stora hall
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 20:15

      Träning Dam A


      22:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 12:30

      Mölndals cupen F-08/09


      19:00
    • 14:00

      Partille Cup P-08


      18:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 20:15

      Träning Dam A


      22:00