Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 11:10

      IK Zenith F06/07 (borta) F-07


      13:10
    • 12:00

      ALE IBF (borta) JAS


      14:00
    • 14:30

      Dingle AIK P09 (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      IBK Kungälv P 06 Vit (borta) P-06


      17:00
    • 17:50

      Utbynäs SK P03/04 (borta) Herr Junior


      19:50
  • 2Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
      Kyrkenorumshallen
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:30

      Träning JAS


      22:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:05

      Myggenäs IBK Ungdom (hemma) P-05


      20:00
    • 18:40

      Tränings match damlaget Herr Junior


      20:15
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:15

      Ale IBF F06 Grön (hemma) F-07


      11:15
    • 10:30

      Surte IS IBK (borta) P-08


      11:30
    • 10:45

      IK Zenith P-10 Grön (hemma) P-10


      12:45
    • 11:45

      Öckerö IBK F04 (hemma) F-05


      13:45
    • 13:00

      Lindås Rasta IBK P07 svart (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Sammandrag P-11


      18:00
    • 14:20

      Match F-10


      16:00
    • 14:30

      Mölndals IBF P05 Röd (hemma) P-05


      16:30
    • 14:40

      Lindås Rasta IBK F08/09 (borta) F-08/09


      16:40
    • 16:00

      IK Zenith D1 (hemma) Dam A


      18:00
    • 17:15

      IBK Göteborg U16 (hemma) Herr Junior


      19:15
  • 8Sön
    • 11:10

      IBK Bergum P06-07 Rosa (borta) P-07


      13:10
    • 11:20

      Floda IBK P10 Röd (borta) P-10


      13:20
    • 16:45

      Romelanda UF (borta) Herr A


      18:45
    • 17:15

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) JAS


      19:15
  • 9Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      IBF Backadalen P10 (borta) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:30

      Träning JAS


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:30

      Skår IBK F04 (borta) F-05


      20:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Ale IBF P09 Grön (hemma) P-09


      11:30
    • 10:45

      Floda IBK P10 Vit (hemma) P-10


      12:45
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd (borta) F-07


      14:00
    • 13:30

      Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd (borta) F-08/09


      15:30
    • 15:30

      Kärra IBK P07 Röd (hemma) P-06


      17:30
    • 16:00

      Grundsunds IF P04/06 (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Lindås Rasta IBK D1 (borta) Dam A


      18:00
    • 16:45

      Lindås Rasta IBK JR akademi P03 (hemma) Herr Junior


      18:45
  • 15Sön
    • 10:10

      FBC Vinga P06 Blå (borta) P-07


      12:10
    • 17:30

      Partille IBS P05 2 (borta) P-05


      19:30
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Myggenäs IBK (hemma) P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Partille IBS F06/07 (borta) F-07


      21:15
    • 19:30

      IBF Backadalen D1 (borta) Dam A


      21:30
    • 20:30

      Träning JAS


      22:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 19:30

      Mölndals IBF P05 MörkRöd (hemma) Herr Junior


      21:30
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 11:20

      Match F-10


      13:00
    • 14:00

      Skövde IBF (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:30

      FBC Lerum F09 Röd (hemma) F-08/09


      16:30
    • 15:45

      Herrestads AIF Rockets P06 (hemma) P-05


      17:45
    • 16:00

      Pixbo mot Iksu F-05


      18:00
    • 16:00

      SSL Dam Pixbo-IKSU F-07


      18:30
  • 22Sön
    • 14:20

      Pixbo Wallenstam IBF HJ (borta) Herr Junior


      16:20
    • 19:30

      Kungälvs IBK (borta) JAS


      21:30
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 20:30

      Träning JAS


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Innebandydagen P-06

    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:00

      Innebandydagen P-09


      18:00
    • 09:00

      Träning F-05


      18:00
    • 09:00

      Innebandydagen 2019 F-08/09


      19:00
    • 09:15

      Innebandydagen P-08


      18:00
    • 09:20

      Träning P-13


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen SIBK P-12


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-10


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen 2019 F-10


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-11


      18:00
    • 09:30

      Innebandynsdag 28 dec P-05


      17:00
    • 09:30

      Innebandynsdag Dam A


      17:00
    • 09:30

      Innebandydagen Herr Junior


      18:00
    • 09:30

      Innebandydagen P-07


      18:00
    • 09:30

      Innebandydag F-07


      16:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis