Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:30

      Träning JAS


      21:45
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning JAS


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Träningsläger P-09


      00:00
    • 10:30

      Floda IBK F06/07 (hemma) F-07


      12:30
    • 14:00

      IBK Alingsås (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:30

      Kungälv (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:45

      Träning F-10


      17:00
    • 16:15

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar (hemma) P-06


      18:15
    • 17:45

      IBK Kungälv Herrjuniorer (borta) Herr Junior


      19:45
    • 18:00

      Dingle AIK P05 (hemma) P-05


      20:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-09


      11:00
    • 12:30

      Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart (borta) P-05


      14:30
    • 12:30

      IBF Backadalen P04 Röd (borta) Herr Junior


      14:30
    • 16:00

      Guldhedens IK D1 (borta) Dam A


      18:00
    • 17:15

      Kungälvs IBK (hemma) JAS


      19:15
  • 7Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 8Tis
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      IBK Kungälv (borta) Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
      Spekeröd
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 19:30

      Landvetter IBK (borta) JAS


      21:30
  • 12Lör
    • 09:30

      Match F-10


      11:00
    • 09:30

      IBF Älvstranden P09 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:45

      Surte IS IBK P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 14:30

      Floda IBK (hemma) P-08


      15:30
    • 15:30

      FBC Lerum Utveckling HJ Vit (hemma) Herr Junior


      17:30
    • 16:00

      IBK Alingsås P05 GBG (borta) Herr Junior


      18:00
    • 17:30

      Floda IBK D1 (hemma) Dam A


      19:30
    • 17:30

      Sargvakt F-07


      19:30
  • 13Sön
    • 12:30

      Lindås Rasta IBK P06 Blå (hemma) P-07


      14:30
    • 13:45

      IK Zenith F06/07 (hemma) F-07


      15:45
    • 14:10

      IK Zenith P05 Vit (borta) P-06


      16:10
    • 15:00

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit (hemma) P-05


      17:00
    • 16:20

      IBK Kungälv P 05/06 Svart (borta) P-05


      18:20
    • 16:30

      Ale IBF F04/05 (hemma) F-05


      18:30
  • 14Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 15Tis
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      21:00
    • 18:30

      A-laget Herrar P-06


      21:00
    • 19:00

      FBC Lerum (hemma) Herr A


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:30

      Orust IBK P06 (borta) P-07


      20:30
    • 19:30

      Träningsmatch 18/10 F-05


      20:00
    • 20:00

      Melleruds IBK P02 (borta) Herr Junior


      22:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Partille IBS F08 Vit (borta) F-08/09


      11:00
    • 09:30

      Överby IBK P09 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:45

      Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd (hemma) P-10


      12:15
    • 14:00

      Hagfors IBS (borta) Herr A


      16:00
    • 14:30

      Dingle AIK P06/07 (hemma) P-06


      16:30
    • 15:30

      Sammandrag P-11


      18:00
    • 15:45

      Hindås IBK P09/10 (borta) P-10


      17:45
    • 15:45

      Landvetter IBK P05 Blå (hemma) P-05


      17:45
    • 16:00

      Ale IBF P06 (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Match F-10


      18:00
    • 17:00

      IBK Kungälv D1 (borta) Dam A


      19:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Kärra IBK (borta) P-08


      10:00
    • 11:30

      Ale IBF F06 Grön (borta) F-07


      13:30
    • 13:00

      Myggenäs IBK Ungdom (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      IBK Göteborg U16 (borta) Herr Junior


      15:30
  • 21Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 22Tis
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      IBF Backadalen P09 (borta) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning JAS


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:15

      Partille IBS P08/07 (hemma) P-07


      11:15
    • 10:30

      Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd (hemma) F-07


      12:30
    • 10:45

      Eken IBK P-10 (hemma) P-10


      12:45
    • 11:45

      Lindome IBK P07 (hemma) P-06


      13:45
    • 14:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:30

      Grundsunds IF P04/06 (hemma) P-05


      16:30
    • 16:30

      Burås IK D1 (hemma) Dam A


      18:30
    • 18:30

      Lindome IBK P05 Grön (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      IBF Backadalen (hemma) JAS


      20:30
  • 27Sön
    • 11:00

      Ale IBF P10 Blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Ale IBF P05 MR (borta) Herr Junior


      13:00
    • 12:00

      Överby IBK (borta) P-08


      13:00
    • 16:30

      Partille IBS F04 Röd (borta) F-05


      18:30
    • 18:10

      Lindås Rasta IBK JR akademi P03 (borta) Herr Junior


      20:10
  • 28Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      22:00
  • 29Tis
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam A


      21:45
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:40

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:15

      Träning Herr Junior


      20:45
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:30