Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Match mot Backadalens damer Dam A


      21:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam A


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 4Fre
    • Heldag

      Sibben Dag 1 Herr Junior

    • Heldag

      Sibben Cup 2019 P-07

    • Heldag

      Träning P-05

    • Heldag

      Sibben Cup 2019 F-05

    • Heldag

      Pink Panther Winter Games F-07

    • 19:30

      IBK Lidköping (borta) Herr A


      21:30
  • 5Lör
    • Heldag

      Sibben Cup 2019 P-07

    • Heldag

      Sibben Cup 2019 F-05

    • Heldag

      Sibben Dag 2 Herr Junior

    • Heldag

      Träning P-05

    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
      Kyrkenorumshallen
    • 19:30

      Öckerö IBK H3 (borta) Herr B SIBF


      21:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Pixbo Wallenstam IBK F08 (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Stenungsunds IBK P09 Blå mot IK Zenith P09 Grön P-09


      11:00
    • 10:00

      Dingle AIK P05 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      IBF Backadalen (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      Öckerö IBK P05 (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      Stenungsunds IBK P09 Blå mot IBF Älvstranden P09 P-09


      13:00
    • 13:00

      Landvetter IBK P07 Blå (borta) P-07


      15:00
    • 13:30

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) Herr A


      15:30
    • 14:15

      Ale IBF F06 Blå (hemma) F-07


      16:15
    • 15:30

      Partille IBS P03 Röd (hemma) Herr Junior


      17:30
    • 16:00

      Kärra IBK D2 (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      Sargvakt A-lag F-05


      19:00
    • 16:15

      FBC Lerum P10T (borta) P-10


      17:30
    • 17:45

      Överby IBK P03 (hemma) Herr Junior


      19:45
  • 13Sön
    • 13:15

      FBC Lerum P05 Röd (borta) P-05


      15:15
  • 14Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Skår IBK F04 (hemma) F-05


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:30

      Lindome IBK P10 Grön (hemma) P-10


      11:00
    • 10:30

      Landvetter IBK (hemma) P-08


      11:30
    • 11:30

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Lindås IBK P10 svart (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Pixbo Wallenstam IBF P05 Svart (hemma) P-05


      14:30
    • 12:40

      IBF Backadalen P05 (borta) P-06


      14:40
    • 14:00

      IBK Göteborg U15 (hemma) Herr Junior


      16:00
    • 14:00

      Fristads GoIF (borta) Herr A


      16:00
    • 15:30

      FBC Lerum P04 Röd (borta) Herr Junior


      17:30
    • 16:00

      Floda IBK H3 (hemma) Herr B SIBF


      18:00
    • 16:15

      Lindome IBK F03/04 Lila (borta) F-05


      18:15
    • 18:30

      IBK Kungälv D2 (borta) Dam A


      20:30
  • 20Sön
    • 11:00

      Lindome IBK F08/09 (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Partille IBS F06/07 (borta) F-07


      14:00
    • 13:30

      Herrestads AIF P09 (borta) P-09


      14:30
    • 14:20

      IK Zenith P05 Vit (borta) P-05


      16:20
  • 21Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Mölndals IBF (hemma) Herr A


      21:00
    • 19:00

      A-lagsmatch Herr P-06


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:30

      Mölndals IBF (hemma) P-08


      10:30
    • 10:00

      Mölndals IBF P10 Svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:45

      Partille IBS P10 blå (hemma) P-10


      12:15
    • 14:00

      Sammandrag F-10


      17:30
    • 14:10

      Eken IBK P05 (borta) P-05


      16:10
    • 14:30

      Ale IBF F08/09 (hemma) F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Sargvakt + café F-05


      19:00
    • 15:30

      IBF Backadalen P03 (borta) Herr Junior


      17:30
    • 16:00

      Herrestads AIF Rockerts D2 (hemma) Dam A


      18:00
    • 17:00

      Lindås Rasta IBK P04 Svart (borta) Herr Junior


      19:00
    • 18:00

      Landvetter IBK F05 Vit (hemma) F-05


      20:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      IBK Göteborg P07 (borta) P-07


      11:00
    • 10:30

      Herrestads AIF Rockets P06 (hemma) P-06


      12:30
    • 12:00

      Träning F-08/09


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag P-11


      15:00
    • 13:00

      Utbynäs SK P 09/10 (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Lindås Rasta IBK P09 Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 15:10

      IBF Backadalen P05 Blå (borta) P-05


      17:10
    • 15:30

      Sandö IBK Juniorlag (borta) Herr Junior


      17:30
  • 28Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      LINDÅS - PIXBO P-06


      23:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 19:45

      Särö IBK P03 (hemma) Herr Junior


      21:45
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 31Tor