Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:15

      FBC Vinga P06 Röd (hemma) P-06


      11:15
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 10:15

      Kärra IBK F08 (hemma) F-08/09


      12:15
    • 11:15

      Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit (hemma) F-07


      12:15
    • 12:15

      Dammatch F-07


      14:00
    • 12:15

      Herrestads AIF Utv. D3 (hemma) Dam A


      14:15
    • 14:30

      Stenungsunds IBK P032 Gbg (borta) Herr Junior


      16:30
    • 14:45

      Marstrands IBK F04 Vit (hemma) F-05


      16:45
    • 16:00

      Stenungsunds IBK P05 Gbg (borta) P-05


      18:00
    • 17:15

      Stenungsunds IBK P031 Gbg (borta) Herr Junior


      19:15
    • 18:30

      STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 2 (borta) Herr Junior


      20:30
  • 4Sön
    • 13:30

      Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix (borta) P-07


      15:30
  • 5Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:30

      Dingle AIK H2 (borta) Herr A


      21:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 10:30

      Myggenäs IBK P-07 2 (hemma) P-07


      12:30
    • 11:30

      Kärra IBK P06 Röd (hemma) P-06


      13:30
    • 16:10

      IBF Backadalen HJ 99-02 (borta) Herr Junior


      18:10
  • 11Sön
    • 10:40

      STC Kungälvs IBK F04 (borta) F-05


      12:40
    • 12:30

      IK Zenith P04 Grön (borta) Herr Junior


      14:30
    • 13:00

      Melleruds IBK P02 (borta) Herr Junior


      15:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 09:50

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Svart (borta) Herr Junior


      11:50
    • 16:30

      Stenungsunds IBK P05 Gbg (borta) P-05


      18:30
    • 16:30

      Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd (borta) F-07


      17:30
    • 18:00

      Stenungsunds IBK P J 2 Gbg (borta) Herr Junior


      20:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Skår IBK F04 (hemma) F-05


      11:30
    • 10:00

      IBF Älvstranden F07/08 (borta) F-08/09


      12:00
    • 12:15

      Lindås IBK D3 (hemma) Dam A


      14:15
    • 12:15

      Guldringen IBK P03 (borta) Herr Junior


      14:15
    • 14:00

      Orust IBK P06 (borta) P-06


      16:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Dingle AIK P05 Gbg (borta) P-05


      11:30
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 13:00

      Spelprogram - NEWBODY spelen Pojkar Omg 6 Gr 5 P-09


      16:00
    • 14:15

      FBC Lerum F07 Röd (hemma) F-07


      15:15
  • 25Sön
    • 09:30

      Stenugnsunds IBK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Lindås IBK p07 vit (borta) P-07


      13:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:45

      Träning F-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Stenungsunds IBK P031 Gbg (borta) Herr Junior


      22:30
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör