Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stenungsunds IBK
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Partille IBS F06 (borta) F-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      Öckerö IBK P05 (hemma) P-05


      13:30
    • 13:30

      Fristads GoIF (hemma) Herr A


      15:30
    • 15:00

      Mölndals IBF (borta) Dam A


      17:00
    • 16:00

      FBC Lerum P04 Svart (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 17:30

      Warberg IBF P03 (hemma) Herr Junior


      19:30
  • 7Sön
    • 10:10

      IBK Göteborg P05 Vit (borta) P-05


      12:10
    • 11:50

      Floda IBK H3 (borta) Herr B SIBF


      13:50
    • 13:30

      Ale IBF F04/05 Grön (borta) F-05


      15:30
    • 14:50

      IK Zenith P05 Vit (borta) P-06


      16:50
  • 8Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning Akademi


      17:30
    • 18:30

      Lindås Rasta IBK F04 Vit (borta) F-05


      20:30
    • 19:15

      Mölndals IBF (borta) Herr A


      21:15
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:30

      IBK Kungälv F08/09 Munkgärde (hemma) F-08/09


      11:30
      Sundahallen
      Serie: Newbody Norr F07-08-
      Resultat och referat
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Partille IBS P06 Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 12:20

      Mölndals IBF F06 (borta) F-07


      14:20
    • 13:15

      Melleruds IBK P04-05-06 (hemma) P-05


      15:15
    • 14:15

      Ibk kungälv p 08 (hemma) P-08


      15:15
    • 14:30

      Särö IBK P03 (hemma) Herr Junior


      16:30
    • 15:30

      Damlagsmatch +middag F-05


      19:00
    • 16:00

      Fristads GoIF D2 Gbg (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      Dam match F-08/09


      18:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Kärra IBK H3 (hemma) Herr B SIBF


      13:00
    • 12:00

      Lindås Rasta IBK P04 Svart (borta) Herr Junior


      14:00
    • 12:00

      FBC Vinga P06 Blå (borta) P-05


      14:00
    • 13:15

      IBK Kungälv P 07 Kastelle (borta) P-07


      15:15
  • 15Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Sammandrag F-10


      13:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:50

      Ale ibf (borta) P-08


      11:50
    • 11:00

      Dingle AIK F07-08 (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Surte IS IBK P07 (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Dingle AIK P09 (borta) P-09


      14:30
    • 13:10

      Landvetter IBK P02/04 Svart (borta) Herr Junior


      15:10
    • 13:15

      Lindome IBK F03/04 Lila (hemma) F-05


      15:15
    • 14:30

      Eken IBK P05 (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Ale IBF F07 (hemma) F-07


      15:30
    • 14:40

      Landvetter IBK D2 (borta) Dam A


      16:40
    • 15:45

      IBK Göteborg P04 Vit (hemma) Herr Junior


      17:45
    • 17:15

      Sörgårdens IBF H3 (borta) Herr B SIBF


      19:15
    • 17:50

      IBK Kungälv P 06 Kastelle Svart (borta) P-06


      19:50
  • 21Sön
    • 10:00

      Sammandrag (hemma) P-10


      13:00
    • 12:15

      Herrestads AIF P09 (borta) P-09


      14:15
    • 12:30

      Sammandrag P-11


      15:30
    • 14:00

      Dingle AIK P05 (borta) P-05


      16:00
    • 15:30

      Sammandrag (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Försäljning NewBody F-07


      19:00
  • 22Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      22:00
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Träning Akademi


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      22:00
    • 19:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:20

      Ale IBF F08/09 (borta) F-08/09


      11:20
    • 10:30

      Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd (borta) Herr Junior


      12:30
    • 13:00

      Melleruds IBK P02 (borta) Herr Junior


      15:00
    • 14:30

      FBC Lerum P05 Röd (hemma) P-05


      16:30
  • 28Sön
    • 09:15

      Mellerud p07 08 (hemma) P-08


      10:15
    • 11:15

      Myggenäs IBK P05 2 (hemma) P-06


      13:15
    • 12:15

      Stenungsunds IBK P09/10 (hemma) P-09


      16:15
    • 12:15

      Stenungsunds IBK P09/10 (hemma) P-10


      14:15
    • 12:30

      Kärra IBK F07 Röd (hemma) F-07


      14:30
    • 13:15

      Dingle AIK P09 (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      Kärra IBK D2 (borta) Dam A


      16:00
    • 14:15

      IBK Kungälv P 09 Kastelle Lag X (borta) P-09


      16:15
    • 16:15

      Kärra IBK U15 Röd (hemma) Herr Junior


      18:15
    • 17:45

      Surte IS IBK H3 (hemma) Herr B SIBF


      19:45
  • 29Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr Junior


      21:00
    • 20:10

      Träning Dam A


      22:00
  • 30Tis
    • 11:00

      Träning P-07


      14:00
    • 11:00

      Träning F-05


      14:00
    • 11:00

      Träning P-05


      14:00
    • 11:00

      Träning P-06


      14:00
    • 11:00

      Träning F-07


      14:00
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 31Ons
    • 11:00

      Träning F-05


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05


      12:30
    • 11:00

      Träning P-06


      12:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 17:30

      Pixbo-Höllviken Herr Junior


      21:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30